Imponerende nivå i NM 2018 Community Catering

+
Sara Alukuye Osuma og Panupong Phengphen fra Hegstad & Blakstad i Trondheim ble årets Norgesmestre.

- Både Danmark, Sverige og Finland kan vente seg hard konkurranse den dagen Norge stiller i denne klassen under OL, fremhevet den danske hoveddommer Nikolaj Crump Hedegaard da resultatet var klart. - Dette var rett og slett veldig imponerende, og konkurransebidragene holdt et ekstremt høyt nivå.

Det var til slutt laget fra Hegstad & Blakstad i Trondheim, Sara Alukuye Osuma og Panupong Phengphen, som ble årets Norgesmestre.
SMAKmagasinet fikk noen ord med de to like før avgjørelsen falt, og de var vel fornøyd med gjennomføringen.
- Vi hadde god kontroll hele veien, det ble ikke noe stress, forteller de to. Til daglig jobber de i en kantine som kan ha alt fra 300- til 1000 gjester på en dag. - Det kan selvfølgelig bli hektisk i perioder, men alt løser seg! Vi trives godt med å jobbe i kantinen!

Stolte

- Vi i NKL er veldig imponerte over det dere har levert, og vi er stolte over å være arrangør for denne konkurransen, fremhevet daglig leder i NKL, Espen Wasenius.
- Konkurransen har vært en fin manifestasjon over det høye nivået som finnes blant kantinekokker, og det er veldig positivt at vi får løftet frem denne yrkesgruppen.

Viktig bidrag

Wasenius understreket at mange har bidratt til gjennomføringen av konkurransen, ikke minst NKLs trofaste sponsorer. – Uten sponsorer er det ikke mulig å gjennomføre aktiviteter som dette. KIT-akademiet fortjener også stor honnør for å ha stilt sine lokaler til rådighet for gjennomføringen av mesterskapet.

Resultatene

Etter vinnerlaget fra Hegstad & Blakstad, kom Team bRest fra Oslo med Christopher Jarodd og Baldur Kristinsson.
Bronseplassen ble vunnet av Team Toma, Stavanger med Pål Gøran Anda og Christian Mathiassen.
På fjerdeplass kom
Studentsamskipnaden i Oslo Mat & Drikke, Morten Korsnes og Niklas Trondsen
De 3 stuer As, Oslo, Håkan Torstensson og Tobias Nordin
Compass Group, Oslo, Anita Widerberg og Ljubisa Babic

Dommerne

Følgende var dommere i konkurransen:

Hoveddommer er Nikolaj Crump Hedegaard, Danmark
Smaksdommer Kjetil Gundersen, Norge, høyeste dommersertifisering, internasjonal erfaring
Smaksdommer Svein Magnus Gjønvik, Norge, med lang erfaring fra inn og utland
Plassdommer Kim Håvard Larsen, Landslagsbakgrunn
Fagdommer Simon Husth Marling, Unilever Food Solutions, Klimasmart matfokus

Vinnermenyen

Vinnerlagets meny var følgende:

Kyllingsuppe

Kyllingboller med persille- og cayenne, karamellisert skjærgårdsløk fra Åsgårdstrand

Salat med bakte- og syltede beter fra Hasle gård, grønn salat, posjert egg og pisket kremost med brønnkarse
Dressinger:
Chili- og brønnkarsevinagrette
Purreløk- og sennepsemulsjon

Vegetar
Kikertrull med spisskummen og paprika
Asiatisk pannekake, syltet rødløk og chili, radicchio rosso, ruccola og urteolje

Kjøttrett
Kyllingrullade «Liveche»
Potetpure med dijonsennep, stekt hjertesalt, reddik, potetchips og smørsaus med
kyllingkraft

Fiskerett
Bakt sei servert med «Byggotto» med erter, selleri og gulrot og eplesjy

Dessert
Plommeterte, posjert plomme, rømmeis og plommesirup

ANNONSE